Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się grupowe kursy LingProgress.

Oferujemy zajęcia dla grup dzieci w wieku żłobkowym (w obecności rodziców), przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz szkolnym. Prowadzone są one przez doświadczonych lektorów pracujących na co dzień w placówkach. Kursy odbywają się pod stałym nadzorem metodyków, którzy pomagają dobrać odpowiedni materiał realizowany w trakcie zajęć, jak również dostosowane do możliwości dzieci metody nauczania.

W trakcie kursów wykorzystujemy atrakcyjne materiały dydaktyczne i elementy multimedialne. Zajęcia z najmłodszymi dziećmi prowadzone są jedynie w formie zabawy, by stopniowo z wiekiem wprowadzić pracę z podręcznikiem i materiałami renomowanych wydawnictw językowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby rodziców i uczniów – w organizacji zajęć grupowych w pełni dostosowujemy się do ich oczekiwań. Elastycznie dobieramy lokalizację zajęć – odbywają się one w prywatnych i publicznych placówkach na terenie Warszawy i okolic lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Liczebność grup również jest ustalana indywidualnie, prowadzimy zajęcia zarówno dla 2 osób, jak i zespołów 6-osobowych. Samodzielnie organizujemy grupy spośród chętnych, dobierając je pod względem wieku dzieci i ich poziomu znajomości języka obcego. Istnieje również możliwość zgłoszenia gotowego zespołu.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.