LingProgress to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się, mobilne centrum rozwoju dziecka. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. Stosowane przez nas metody nauczania pobudzają wyobraźnię dziecka, umożliwiają jego wszechstronny rozwój i sprawiają, że zajęcia są żywe i atrakcyjne. Stała opieka metodyczna zapewnia ich najwyższą jakość.

 Zapoznaj się z ofertą zajęć językowych

Celem naszej działalności jest uwrażliwienie dziecka na język obcy poprzez osłuchanie z tym językiem. Podstawowe umiejętności, które doskonalimy to rozumienie mowy  i znajomość słownictwa, co tworzy bazę do rozwoju zdolności komunikacyjnych. Tematyka i materiały dydaktyczne wykorzystywane w trakcie zajęć związane są z otaczającą dziecko rzeczywistością i umożliwiają zaspokojenie naturalnej ciekawości dzieci wobec świata.

Dowiedz się więcej o naszym podejściu

Podstawą sukcesu LingProgress jest młoda, energiczna i kreatywna kadra. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie i predyspozycje do pracy z dziećmi. Profesjonalny system szkoleń oraz nadzór metodyczny sprawia, że są oni doskonale przygotowani do prowadzenia zajęć.

Dowiedz się więcej o zespole LingProgress

Efektem naszych starań jest zaufanie zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów

LingProgress to:

  • wykwalifikowana, energiczna i kreatywna kadra
  • system szkoleń i warsztatów metodycznych dla lektorów
  • atrakcyjne pomoce dydaktyczne podnoszące jakość nauczania
  • starannie dobrane metody nauczania z uwzględnieniem indywidualności każdego z podopiecznych
  • monitorowanie realizacji założeń programowo-metodycznych