Oferujemy w pełni elastyczne i dostosowane do potrzeb oraz preferencji Klientów zajęcia indywidualne, prowadzone przez najlepszych lektorów LingProgress. W trakcie kursu lektor skupia się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych oraz indywidualnych potrzebach dziecka. Pod opieką metodyka, dobiera on najlepszy program nauczania i metody optymalne dla danego ucznia. Zajęcia z jednym dzieckiem pozwalają na szczegółową analizę jego potrzeb i możliwości oraz wzmożoną pracę nad problematycznymi zagadnieniami. Taka forma zajęć daje dzieciom możliwość swobodnego obycia z językiem obcym i otworzenia na ten język.

Lokalizacja oraz terminy zajęć dostosowane są do indywidualnych preferencji Klientów.

W trakcie kursu wykorzystujemy atrakcyjne materiały dydaktyczne, elementy multimedialne, gry i zabawy. Lektorzy dokładają wszelkich starań, aby dziecko polubiło naukę języka obcego i czuło się komfortowo podczas zajęć, co skutkuje szybszym rozwojem umiejętności językowych.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.