Czy jest potrzeba organizacji zajęć języka obcego w żłobku?

Zabawy językowe to idealny sposób na oswojenie maluchów z językiem obcym.

Tiny English Classes to zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych uczestnikach. Są dynamiczne
i atrakcyjne, a ich zmienne tempo gwarantuje skupienie oraz zainteresowanie maluchów. Zabawy statyczne, przeplatane tematycznymi piosenkami i bajkami przykuwają uwagę dzieci oraz wprawiają je w pogodny nastrój. Lektorzy wykorzystują liczne, wesołe i kolorowe pomoce dydaktyczne. W komunikacji z maluchami unikają języka polskiego, co zapewnia efektywność zajęć.

Wyróżniamy dwie żłobkowe grupy wiekowe: Cute Babies i Happy Toddlers.

Dla każdej grupy opracowany został indywidualny plan zajęć, dostosowany do możliwości postrzegania i zrozumienia świata przez dzieci w danym wieku.

Za pośrednictwem panelu Klienta umożliwiamy rodzicom wgląd do planów zajęć oraz tekstów realizowanych piosenek i rymowanek.

Z naszego doświadczenia wynika, że formuła zajęć oraz autorski program nauczania LingProgress przynoszą wymierne efekty. Maluchy zaczynają aktywnie uczestniczyć w zajęciach, prawidłowo wykonywać wydawane w języku obcym polecenia, próbują się komunikować. Ich rosnące zaangażowanie i rozwój potwierdzają zarówno rodzice, jak i kadra placówek.

Osłuchanie i obycie z językiem obcym, połączone z radością czerpaną z zajęć, stanowią idealną bazę do rozwoju językowego na dalszych etapach życia dziecka.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć pokazowych na prośbę Klienta.